Pardubice

24.9.2020 Marian Kechlibar - Cancel Culture

Publicista Marian Kechlibar, bude prvním naším hostem po coronavirové pauze. Jeho minulé besedy patřily k těm nejlepším v našem programu.
Tématem bude svoboda slova a dopady politické korektnosti na veřejnou diskuzi. Probereme situaci v USA po kauze Floyd, i dění v Evropě.
RNDr. Marian Kechlibar se narodil v roce 1978 v Ostravě. Vystudoval matematicko-fyzikální fakultu UK. Celý život se zajímá o dějiny, politiku a společenské dění, které komentuje na svém webu https://kechlibar.net/wordpress/. Je autorem třech historických knih "Zapomenuté příběhy" a sbírky povídek "Krvavé levandule", které se zabývají možnou blízkou budoucností Francie.
S jeho rozhovory a články k aktuálnímu dění či vývoji společenské situace, převážně v západním světě, se můžete setkat například na Idnes TV, Seznam TV, v Reflexu, Parlamentních listech. Některé jeho přednášky jsou dostupné na Youtube.


-vstupné dobrovolné-


Upozornění: V průběhu akce může být pořizován audiovizuální záznam pro potřeby veřejné prezentace Pardubického salonu a svou účastí na akci udělujete souhlas se zveřejněním případného záznamu své osoby.
plakat
V následujících dnech Vás budeme nadále informovat na našem Facebooku.